O nas

Spływy kajakowe to nasza pasja. Firma Ekstreme Fun organizuje spływy kajakowe rzeką Pilica. Do wyboru mamy wiele wariantów tras Pilicą dobranych do umiejętności kajakarzy. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, nasze kajaki to najnowsze modele, wygodne i bezpieczne. Nasza baza znajduje się w pięknej miejscowości turystycznej, jaką jest Spała nad Pilicą. Posiadamy też przystań w Tomaszowie Maz. Znajdziecie nas w Karczmie Spalskiej ulokowanej w centrum miejscowości. Zapraszamy na nasze spływy kajakowe Pilicą.

Zapraszamy również do skorzystania z innych usług

Rowery

Naszą wypożyczalnie rowerów znajdziecie w centrum Spały, na terenie kompleksu „Karczma Spalska”. Oferujemy rowery damskie, męskie oraz dziecięce. W Spale i jej okolicy wytyczono wiele ścieżek rowerowych, które prowadzą do najciekawszych miejsc w regionie. Są to zarówno zwykłe znakowane ścieżki rowerowe, jak i trasy tematyczne, poprowadzone tak, by rowerzysta poznał walory oraz historię Spały i okolicy. Oprócz znakowanych tras dla osób lepiej orientujących się w terenie, Lasy Spalskie oferują wiele leśnych duktów i ścieżek, które też znakomicie nadają się do jazdy rowerem.

Pensjonat

Nasz pensjonat oczaruje Gości niezwykłą atmosferą i bogactwem możliwości. To idealne miejsce na rodzinne wczasy, romantyczny wypad we dwoje czy wyjazd biznesowy. Piękne widoki, bliskość przyrody oraz atrakcji znajdujących się w Spale i okolicy są gwarancją udanego pobytu. Dogodne położenie hotelu w otoczeniu przyrody, wspaniała kuchnia oraz nasze duże doświadczenie sprawiają, że Pensjonat KARCZMA SPALSKA jest znakomitym miejscem do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Od małych menadżerskich spotkań, po kilkudniowe imprezy integracyjne połączone ze szkoleniami.

Karczma

Karczma Spalska stara się łączyć tradycyjną polską kuchnię z popularnymi potrawami, których pozycja na polskim stole jest ugruntowana. Staramy się, aby nasi goście czuli się w restauracji jak w domu. Doskonale przygotowana kadra pracowników pozostaje do Państwa dyspozycji i jest gotowa spełnić każde oczekiwanie. Oddaj się w ręce naszych kucharzy, a weźmiesz udział w mistrzowskiej podróży kulinarnej w poszukiwaniu nieznanego oblicza tradycyjnych potraw i wszystkiego tego, czego nie wiesz jeszcze o polskiej kuchni.

Sauna